W dniach od 27.04.2009 do 08.05.2009 w Środowiskowym Ośrodku Kultury odbył się Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Stowarzyszenie Organizacji Społecznych "Inicjatywa" w Ogrodzonej.

Do turnieju zgłosiły się 22 osoby. Decyzją organizatora zostały stworzone dwie kategorie wiekowe. Kategoria wiekowa do 16 lat liczyła 13 uczestników, a kategoria powyżej 16 lat liczyła 9 uczestników. Turniej był rozgrywany metodą "każdy z każdym". Po zaciętych pojedynkach zostali wyłonieni zwycięzcy. W kategorii juniorzy na pierwszym miejscu uplasował się Nikodem Sikora na drugim stopniu znalazł się Dominik Kurek zaś trzeci okazał się Przemysław Wróbel . Równie zacięta walka toczyła się w kategorii powyżej 16 roku życia zwycięzcą okazał się Zbigniew Sikora, na drugim miejscu tuż za zwycięzcą znalazł się Bolesław Ciemała, zaś na trzecim miejscu uplasował się Daniel Grzybek.

Władze Stowarzyszenia "Inicjatywa" w Ogrodzonej pragną podziękować wszystkim tym, dzięki którym turniej mógł się odbyć. Przede wszystkim władzom Kółka Rolniczego w Ogrodzonej za bezpłatne udostępnienie sprzętu i sali oraz sponsorom i wolontariuszom.

Przy okazji Stowarzyszenie Organizacji Społecznych "INICJATYWA" w Odgrodzonej pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych, że w tym roku odbędą się jeszcze:

  • III Rodzinny Rajd Rowerowy
  • II Turniej tenisa stołowego
  • I Turniej bilardowy

Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy, a terminy i szczegóły zostaną podane w mediach i na plakatach.