rajd rodzinny11Stowarzyszenie Organizacji Społecznych „Inicjatywa” w Ogrodzonej zaprasza na PIĄTY RODZINNY RAJD ROWEROWY TURYSTYCZNO KRAJOZNAWCZY POD HASŁEM „BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE”

W sobotę 5 maja 2012r o godz.13-ej na parkingu przy kościele katolickim w Ogrodzonej spotykają się wszyscy chętni chcący spędzić miłe chwile w towarzystwie rowerzystów amatorów. Osoby z innych miejscowości gminy Dębowiec mogą dołączyć do grupy czekając na parkingu przy WIK w Kostkowicach i przy fontannie koło Urzędu gminy w Dębowcu.

O takim zamiarze proszę poinformować przy zapisie.

 Tym razem trasa liczy około16 kilometrów w jedną stronę i prowadzi nas do WODNEJ DOLINY w PRUCHNEJ. (ul. Cicha 28. Pruchna / www.wodna.dolina.ox.pl) O takim zamiarze proszę poinformować przy zapisie. Tam na półmetku będzie piknik, a w nim posiłek, oraz wręczenie nagród i upominków.

Na własny koszt będzie można skorzystać z możliwości wędkowania i wypożyczyć sprzęt pływający (rowery wodne, łódki, kajaki)

Impreza jest adresowana do osób mieszkających i związanych z gminą Dębowiec.

Wpisowe 10 zł / osoba dorosła, 7 zł / dziecko

W razie deszczu rajd zostanie przesunięty na inny dogodny termin. Dzieci w wieku szkolnym, nie mające „karty rowerowej” biorą udział w rajdzie tylko z dorosłymi opiekunami. Dzieci mające „kartę rowerową” mogą brać udział w rajdzie bez opiekunów jednak, za pisemną zgodą rodziców.

Osoby mające już kamizelki odblaskowe proszone są o ich założenie.

Prosimy zabrać peleryny lub inną odzież przeciwdeszczową.

Rajd jest ubezpieczony, jednak prosi się o pełną rozwagę i odpowiedzialność.

Zgłoszenia proszę kierować
na nr. tel. 609663276, 505287234

oraz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.