W Ogrodzonej ustawiono nowe znaki i lustra drogowe. Na najbardziej niebezpiecznych, wąskich, z ograniczoną widocznością miejscach posadowiono nowe lustra drogowe i jeden znak drogowy A-7. Na mój wniosek na zebraniu wiejskim w 2011 roku uchwalono, że część FUNDUSZU SOŁECKIEGO na 2012 rok przeznaczona zostanie na poprawę bezpieczeństwa na drogach sołectwa Ogrodzona. Znaczną część tego funduszu przekazano na modernizację i rozbudowę placu zabaw przy przedszkolu w Ogrodzonej, co oprócz radości z zabawy, poprawi też bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci.

Pragnę przypomnieć, że FUNDUSZ SOŁECKI 2011 decyzją zebrania wiejskiego w 2010 roku został wykorzystany na budowę boiska do gry w siatkówkę plażową, natomiast FUNDUSZ SOŁECKI 2013 decyzją tegorocznego zebrania wiejskiego przeznaczony zostanie na budowę chodnika dla pieszych od szkoły w Ogrodzonej do skrzyżowania przy byłej mleczarni, obecnie siedziba DOMBUD. Jest już propozycja, aby FUNDUSZ SOŁECKI 2014 przeznaczyć na „nazewnictwo ulic” w naszym sołectwie.

Jest też moim marzeniem, aby FUNDUSZ SOŁECKI 2015 przeznaczyć na budowę chodnika z Łączki do Ogrodzonej. Zdaję sobie sprawę, że nie wystarczy środków aby to zrealizować, ale gdyby połączyć to z FUNDUSZEM SOŁECKIM 2015 Łączki i wsparciu ze strony Urzędu Gminy to myślę, że mamy szansę ten pomysł zrealizować.

Inne pomysły, uwagi i komentarze przyjmuję na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 609663276

Mirosław Gajdacz